درمانکده
دکتر فرهت مجیدفر

دکتر فرهت مجیدفر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرهت مجیدفر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرهت مجیدفر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرهت مجیدفر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرهت مجیدفر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرهت مجیدفر چیست؟

دکتر فرهت مجیدفر فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر فرهت مجیدفر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرهت مجیدفر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرهت مجیدفر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرهت مجیدفر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرهت مجیدفر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرهت مجیدفر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرهت مجیدفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهت مجیدفر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر فرهت مجیدفر

دکتر فرهت مجیدفر فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرهت مجیدفر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 57 هستند. آدرس مطب دکتر فرهت مجیدفر تهران است. شما میتوانید از دکتر فرهت مجیدفر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرهت مجیدفر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرهت مجیدفر

دکتر فرهت مجیدفر دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرهت مجیدفر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرهت مجیدفر فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر