درمانکده
دکتر جعفر پژوهی الموتی

دکتر جعفر پژوهی الموتی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر جعفر پژوهی الموتی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر جعفر پژوهی الموتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جعفر پژوهی الموتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جعفر پژوهی الموتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جعفر پژوهی الموتی چیست؟

دکتر جعفر پژوهی الموتی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر جعفر پژوهی الموتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جعفر پژوهی الموتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جعفر پژوهی الموتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جعفر پژوهی الموتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جعفر پژوهی الموتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جعفر پژوهی الموتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جعفر پژوهی الموتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جعفر پژوهی الموتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر جعفر پژوهی الموتی

دکتر جعفر پژوهی الموتی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 88 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر جعفر پژوهی الموتی

دکتر جعفر پژوهی الموتی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر جعفر پژوهی الموتی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر جعفر پژوهی الموتی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر