نوبت دهی دکتر سیدمحسن موسوی آریا  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر سیدمحسن موسوی آریا

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 103
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیدمحسن موسوی آریا را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر سیدمحسن موسوی آریا نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیدمحسن موسوی آریا چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیدمحسن موسوی آریا چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیدمحسن موسوی آریا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیدمحسن موسوی آریا رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحسن موسوی آریا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحسن موسوی آریا چقدر است؟

دربارۀ دکتر سیدمحسن موسوی آریا

دکتر سیدمحسن موسوی آریا فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمحسن موسوی آریا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 103 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمحسن موسوی آریا تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمحسن موسوی آریا خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمحسن موسوی آریا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمحسن موسوی آریا

دکتر سیدمحسن موسوی آریا دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمحسن موسوی آریا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمحسن موسوی آریا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.