درمانکده
دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا

دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا چیست؟

دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا

دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 104 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا

دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر