نوبت دهی دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 104
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا

دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104 هستند. آدرس مطب دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا

دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدعلی محمدعلی زاده ولوکلا فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.