درمانکده
دکتر گلبرگ دباغی

دکتر گلبرگ دباغی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر گلبرگ دباغی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر گلبرگ دباغی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر گلبرگ دباغی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر گلبرگ دباغی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر گلبرگ دباغی چیست؟

دکتر گلبرگ دباغی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر گلبرگ دباغی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر گلبرگ دباغی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر گلبرگ دباغی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر گلبرگ دباغی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر گلبرگ دباغی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر گلبرگ دباغی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر گلبرگ دباغی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گلبرگ دباغی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر گلبرگ دباغی

دکتر گلبرگ دباغی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر گلبرگ دباغی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 205 هستند. آدرس مطب دکتر گلبرگ دباغی تهران است. شما میتوانید از دکتر گلبرگ دباغی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر گلبرگ دباغی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر گلبرگ دباغی

دکتر گلبرگ دباغی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر گلبرگ دباغی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر گلبرگ دباغی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر