نوبت دهی دکتر نیره السادات موسوی شیرازی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر نیره السادات موسوی شیرازی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 206
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر نیره السادات موسوی شیرازی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر نیره السادات موسوی شیرازی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر نیره السادات موسوی شیرازی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر نیره السادات موسوی شیرازی چقدر است؟

دربارۀ دکتر نیره السادات موسوی شیرازی

دکتر نیره السادات موسوی شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیره السادات موسوی شیرازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 206 هستند. آدرس مطب دکتر نیره السادات موسوی شیرازی تهران است. شما میتوانید از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نیره السادات موسوی شیرازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیره السادات موسوی شیرازی

دکتر نیره السادات موسوی شیرازی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیره السادات موسوی شیرازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.