درمانکده
دکتر نیره السادات موسوی شیرازی

دکتر نیره السادات موسوی شیرازی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نیره السادات موسوی شیرازی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نیره السادات موسوی شیرازی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیره السادات موسوی شیرازی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیره السادات موسوی شیرازی چیست؟

دکتر نیره السادات موسوی شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر نیره السادات موسوی شیرازی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیره السادات موسوی شیرازی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیره السادات موسوی شیرازی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیره السادات موسوی شیرازی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیره السادات موسوی شیرازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیره السادات موسوی شیرازی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نیره السادات موسوی شیرازی

دکتر نیره السادات موسوی شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به شماره نظام پزشکی 206 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 102 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر نیره السادات موسوی شیرازی

دکتر نیره السادات موسوی شیرازی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نیره السادات موسوی شیرازی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نیره السادات موسوی شیرازی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر