درمانکده
دکتر محسن ردانی پور

دکتر محسن ردانی پور

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر محسن ردانی پور

مطب تهران

تهران - خیابان ملاصدرا - روبروی بیمارستان بقیه الله - ساختمان پزشکان ۱۹۵ - طبقه سوم - واحد ۸

هنوز بیمارهای دکتر محسن ردانی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن ردانی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن ردانی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن ردانی پور چیست؟

دکتر محسن ردانی پور متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن ردانی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن ردانی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن ردانی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن ردانی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن ردانی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن ردانی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن ردانی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن ردانی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محسن ردانی پور

دکتر محسن ردانی پور متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 63688 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محسن ردانی پور: تهران - خیابان ملاصدرا - روبروی بیمارستان بقیه الله - ساختمان پزشکان ۱۹۵ - طبقه سوم - واحد ۸

تجربه دکتر محسن ردانی پور

دکتر محسن ردانی پور متخصص ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محسن ردانی پور مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محسن ردانی پور متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر