نوبت دهی دکتر محمدرضا جهانبانی فر  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر محمدرضا جهانبانی فر

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 209
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا جهانبانی فر را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا جهانبانی فر نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا جهانبانی فر چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا جهانبانی فر چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا جهانبانی فر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا جهانبانی فر رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا جهانبانی فر نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا جهانبانی فر چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا جهانبانی فر

دکتر محمدرضا جهانبانی فر فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا جهانبانی فر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 209 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا جهانبانی فر تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا جهانبانی فر خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا جهانبانی فر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا جهانبانی فر

دکتر محمدرضا جهانبانی فر دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا جهانبانی فر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا جهانبانی فر فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.