نوبت دهی دکتر فرهاد عبداله خان گرجی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر فرهاد عبداله خان گرجی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 237
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فرهاد عبداله خان گرجی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر فرهاد عبداله خان گرجی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرهاد عبداله خان گرجی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرهاد عبداله خان گرجی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرهاد عبداله خان گرجی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرهاد عبداله خان گرجی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرهاد عبداله خان گرجی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد عبداله خان گرجی چقدر است؟

دربارۀ دکتر فرهاد عبداله خان گرجی

دکتر فرهاد عبداله خان گرجی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرهاد عبداله خان گرجی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 237 هستند. آدرس مطب دکتر فرهاد عبداله خان گرجی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرهاد عبداله خان گرجی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرهاد عبداله خان گرجی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرهاد عبداله خان گرجی

دکتر فرهاد عبداله خان گرجی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرهاد عبداله خان گرجی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرهاد عبداله خان گرجی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.