درمانکده
دکتر طاهره مهجور

دکتر طاهره مهجور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر طاهره مهجور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر طاهره مهجور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر طاهره مهجور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر طاهره مهجور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر طاهره مهجور چیست؟

دکتر طاهره مهجور فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر طاهره مهجور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر طاهره مهجور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر طاهره مهجور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر طاهره مهجور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر طاهره مهجور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر طاهره مهجور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر طاهره مهجور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهره مهجور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر طاهره مهجور

دکتر طاهره مهجور فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر طاهره مهجور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 238 هستند. آدرس مطب دکتر طاهره مهجور تهران است. شما میتوانید از دکتر طاهره مهجور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر طاهره مهجور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر طاهره مهجور

دکتر طاهره مهجور دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر طاهره مهجور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر طاهره مهجور فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر