نوبت دهی دکتر شهره قاضی نوری نائینی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر شهره قاضی نوری نائینی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 270
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شهره قاضی نوری نائینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر شهره قاضی نوری نائینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شهره قاضی نوری نائینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شهره قاضی نوری نائینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شهره قاضی نوری نائینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شهره قاضی نوری نائینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شهره قاضی نوری نائینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شهره قاضی نوری نائینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر شهره قاضی نوری نائینی

دکتر شهره قاضی نوری نائینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهره قاضی نوری نائینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 270 هستند. آدرس مطب دکتر شهره قاضی نوری نائینی تهران است. شما میتوانید از دکتر شهره قاضی نوری نائینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شهره قاضی نوری نائینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهره قاضی نوری نائینی

دکتر شهره قاضی نوری نائینی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهره قاضی نوری نائینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهره قاضی نوری نائینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.