نوبت دهی دکتر علیرضا رنجبر نائینی  فلوشیپ جراحی ستون فقرات

دکتر علیرضا رنجبر نائینی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
شماره نظام پزشکی : 315
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر علیرضا رنجبر نائینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا رنجبر نائینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر علیرضا رنجبر نائینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر علیرضا رنجبر نائینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر علیرضا رنجبر نائینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر علیرضا رنجبر نائینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا رنجبر نائینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا رنجبر نائینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر علیرضا رنجبر نائینی

دکتر علیرضا رنجبر نائینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا رنجبر نائینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 315 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا رنجبر نائینی تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا رنجبر نائینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا رنجبر نائینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا رنجبر نائینی

دکتر علیرضا رنجبر نائینی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا رنجبر نائینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا رنجبر نائینی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.