فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان بلوار کشاورز
فیلتر تخصص

متخصص جراحی عمومی در بلوار کشاورز

اعظم صلاتی
فلوشیپ جراحی پستان
29 سال تجربه
تهران، بلوار کشاورز
(6 نظر)
4.3

اولین نوبت:

هم‌اکنون
زهره اجتهد
متخصص جراحی عمومی
13 سال تجربه
تهران، بلوار کشاورز

اولین نوبت:

هم‌اکنون
سید نوید حسینی فر
متخصص جراحی عمومی
13 سال تجربه
تهران، بلوار کشاورز

اولین نوبت:

هم‌اکنون
بهار اشجعی
فوق تخصص جراحی کودکان
تهران، بلوار کشاورز
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر متخصص جراحی عمومی بلوار کشاورز مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

محله های دیگر
دکتر جراحی عمومی در ظفرفوق تخصص جراحی عمومی در ستارخانمتخصص جراحی عمومی در جنوب تهراندکتر جراحی عمومی در میدان ولیعصرفوق تخصص جراحی عمومی در تجریشمتخصص جراحی عمومی در قلهکدکتر جراحی عمومی در شهرانفوق تخصص جراحی عمومی در غرب تهرانمتخصص جراحی عمومی در شهرک ولیعصردکتر جراحی عمومی در ونکفوق تخصص جراحی عمومی در شمال تهرانمتخصص جراحی عمومی در جوان مرد قصابدکتر جراحی عمومی در تهرانسرفوق تخصص جراحی عمومی در پونکمتخصص جراحی عمومی در اکباتاندکتر جراحی عمومی در مرکز تهرانفوق تخصص جراحی عمومی در صادقیهمتخصص جراحی عمومی در گیشادکتر جراحی عمومی در امیر آبادفوق تخصص جراحی عمومی در یوسف آبادمتخصص جراحی عمومی در گاندیدکتر جراحی عمومی در نازی آبادفوق تخصص جراحی عمومی در نیاورانمتخصص جراحی عمومی در پیروزیدکتر جراحی عمومی در امام حسینفوق تخصص جراحی عمومی در تهرانپارسمتخصص جراحی عمومی در شرق تهراندکتر جراحی عمومی در مرزدارانفوق تخصص جراحی عمومی در سهروردیمتخصص جراحی عمومی در فرمانیهدکتر جراحی عمومی در پل رومیفوق تخصص جراحی عمومی در دولت آبادمتخصص جراحی عمومی در میرداماددکتر جراحی عمومی در نارمکفوق تخصص جراحی عمومی در جردنمتخصص جراحی عمومی در دهکده المپیکدکتر جراحی عمومی در زعفرانیهفوق تخصص جراحی عمومی در جیحونبهترین پزشکان بلوار کشاورز