درمانکده
دکتر سید نوید حسینی فر

دکتر سید نوید حسینی فر

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 12:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سید نوید حسینی فر

مطب فرصت شیرازی

فرصت شیرازی - پس از والعصر - نبش صالحی - شماره ۹۰ - واحد ۱

هنوز بیمارهای دکتر سید نوید حسینی فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید نوید حسینی فر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید نوید حسینی فر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید نوید حسینی فر چیست؟

دکتر سید نوید حسینی فر متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید نوید حسینی فر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید نوید حسینی فر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید نوید حسینی فر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید نوید حسینی فر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید نوید حسینی فر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید نوید حسینی فر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید نوید حسینی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید نوید حسینی فر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید نوید حسینی فر

دکتر سید نوید حسینی فر متخصص جراحی عمومی به شماره نظام پزشکی 94086 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سید نوید حسینی فر: فرصت شیرازی - پس از والعصر - نبش صالحی - شماره ۹۰ - واحد ۱

تجربه دکتر سید نوید حسینی فر

دکتر سید نوید حسینی فر متخصص جراحی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید نوید حسینی فر مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید نوید حسینی فر متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر