دکتر منصور آگاهی

دکتر منصور آگاهی

تهران
4.8
80 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

390,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:30

آدرس مطب دکتر منصور آگاهی

مطب خیابان کارگر شمالی

خیابان کارگر شمالی - بالاتر از پمپ بنزین - ابتدای خسروی - ساختمان پزشکان رازی - طبقه اول (افرادی که برای بار اول مراجعه میکنند نیاز است ما به التفاوت هزینه ی ویزیت را در محل پرداخت کنند)

مطب قلهک

قلهک- جنب مترو قلهک -خيابان شهید کدویی- روبروی کوچه شکوفه- ساختمان پزشکان آرامش- پلاک 8- طبقه ۲- واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر منصور آگاهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر منصور آگاهی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر منصور آگاهی چیست؟

دکتر منصور آگاهی متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. بیماران بسیاری برای درمان افسردگی، فوبیا، وسواس، افکار خودکشی، بیش فعالی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر منصور آگاهی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر منصور آگاهی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر منصور آگاهی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر منصور آگاهی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر منصور آگاهی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر منصور آگاهی

دکتر منصور آگاهی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 48940 یکی از پزشکان تهران با بیش از 8 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های افسردگی,فوبیا,وسواس,افکار خودکشی,بیش فعالی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر منصور آگاهی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر منصور آگاهی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 4.8 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر منصور آگاهی، متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر منصور آگاهی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر منصور آگاهی :
  • خیابان کارگر شمالی - بالاتر از پمپ بنزین - ابتدای خسروی - ساختمان پزشکان رازی - طبقه اول (افرادی که برای بار اول مراجعه میکنند نیاز است ما به التفاوت هزینه ی ویزیت را در محل پرداخت کنند)
  • قلهک- جنب مترو قلهک -خيابان شهید کدویی- روبروی کوچه شکوفه- ساختمان پزشکان آرامش- پلاک 8- طبقه ۲- واحد 4
مطالعه بیشتر