درمانکده
دکتر زهرا عکاشه

دکتر زهرا عکاشه

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر زهرا عکاشه

مطب بزرگراه رسالت

بزرگراه رسالت - به سمت سیدخندان - نبش ورودی بنی هاشم - کوچه هشت متری اول - پلاک ۴ - ساختمان زمرد - طبقه ۴ - واحد ۴۰۳ - کلینیک روشا

هنوز بیمارهای دکتر زهرا عکاشه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا عکاشه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا عکاشه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا عکاشه چیست؟

دکتر زهرا عکاشه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا عکاشه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا عکاشه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا عکاشه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا عکاشه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا عکاشه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا عکاشه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا عکاشه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا عکاشه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زهرا عکاشه

دکتر زهرا عکاشه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 137998 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر زهرا عکاشه: بزرگراه رسالت - به سمت سیدخندان - نبش ورودی بنی هاشم - کوچه هشت متری اول - پلاک ۴ - ساختمان زمرد - طبقه ۴ - واحد ۴۰۳ - کلینیک روشا

تجربه دکتر زهرا عکاشه

دکتر زهرا عکاشه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر زهرا عکاشه مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا عکاشه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر