نوبت دهی دکتر سیده کتایون سید مومنی  کارشناس تغذیه

سیده کتایون سید مومنی

کارشناس تغذیه
شماره نظام پزشکی : ت - 7507
تجربه 6سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سیده کتایون سید مومنی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 3

چطور می‌توانم از دکتر سیده کتایون سید مومنی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سیده کتایون سید مومنی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سیده کتایون سید مومنی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سیده کتایون سید مومنی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سیده کتایون سید مومنی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سیده کتایون سید مومنی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سیده کتایون سید مومنی چقدر است؟

دربارۀ سیده کتایون سید مومنی

سیده کتایون سید مومنی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. سیده کتایون سید مومنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت - 7507 هستند. آدرس مطب سیده کتایون سید مومنی تهران است. شما میتوانید از سیده کتایون سید مومنی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین سیده کتایون سید مومنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سیده کتایون سید مومنی

سیده کتایون سید مومنی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سیده کتایون سید مومنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سیده کتایون سید مومنی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.