درمانکده
دکتر شبنم رفیع زاده

دکتر شبنم رفیع زاده

تهران
4.9
50 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شبنم رفیع زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شبنم رفیع زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شبنم رفیع زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شبنم رفیع زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شبنم رفیع زاده چیست؟

دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر شبنم رفیع زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شبنم رفیع زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شبنم رفیع زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شبنم رفیع زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شبنم رفیع زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شبنم رفیع زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شبنم رفیع زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شبنم رفیع زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر شبنم رفیع زاده

دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شبنم رفیع زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 103376 هستند. آدرس مطب دکتر شبنم رفیع زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر شبنم رفیع زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شبنم رفیع زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شبنم رفیع زاده

دکتر شبنم رفیع زاده دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شبنم رفیع زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر