درمانکده
دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی

تهران
4.3
6 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

130,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر عرفانه سلیمی

مطب تهرانپارس

تهرانپارس - بین فلکه دوم و سوم - خیابان رحمانی (188 شرقی) - ساختمان 107 - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر عرفانه سلیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عرفانه سلیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عرفانه سلیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عرفانه سلیمی چیست؟

دکتر عرفانه سلیمی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر عرفانه سلیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عرفانه سلیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عرفانه سلیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عرفانه سلیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عرفانه سلیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عرفانه سلیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عرفانه سلیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عرفانه سلیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عرفانه سلیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 120328 هستند. آدرس مطب دکتر عرفانه سلیمی تهرانپارس - بین فلکه دوم و سوم - خیابان رحمانی (188 شرقی) - ساختمان 107 - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر عرفانه سلیمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عرفانه سلیمی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عرفانه سلیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عرفانه سلیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عرفانه سلیمی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر