نوبت دهی دکتر عبدالله فرهادی نسب  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر عبدالله فرهادی نسب

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 55633
تجربه 24سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر عبدالله فرهادی نسب را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر عبدالله فرهادی نسب نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عبدالله فرهادی نسب چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالله فرهادی نسب چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عبدالله فرهادی نسب مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالله فرهادی نسب رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عبدالله فرهادی نسب نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالله فرهادی نسب چقدر است؟

دربارۀ دکتر عبدالله فرهادی نسب

دکتر عبدالله فرهادی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالله فرهادی نسب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 55633 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالله فرهادی نسب تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالله فرهادی نسب خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عبدالله فرهادی نسب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالله فرهادی نسب

دکتر عبدالله فرهادی نسب دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) و عضو هیئت علمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالله فرهادی نسب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالله فرهادی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.