درمانکده
دکتر مریم انبارلویی

دکتر مریم انبارلویی

تهران
4.8
45 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر مریم انبارلویی

مطب تهران

تهران - بلوار امیرکبیر - بین کاج و هاشم زاده - نبش گل افروز - بالای آزمایشگاه اتابک - پلاک 17

هنوز بیمارهای دکتر مریم انبارلویی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم انبارلویی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم انبارلویی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم انبارلویی چیست؟

دکتر مریم انبارلویی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم انبارلویی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم انبارلویی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم انبارلویی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم انبارلویی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم انبارلویی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم انبارلویی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم انبارلویی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم انبارلویی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم انبارلویی

دکتر مریم انبارلویی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 101643 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مریم انبارلویی: تهران - بلوار امیرکبیر - بین کاج و هاشم زاده - نبش گل افروز - بالای آزمایشگاه اتابک - پلاک 17

تجربه دکتر مریم انبارلویی

دکتر مریم انبارلویی متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مریم انبارلویی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مریم انبارلویی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر