درمانکده
دکتر پروین پورطاهریان

دکتر پروین پورطاهریان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پروین پورطاهریان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پروین پورطاهریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پروین پورطاهریان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پروین پورطاهریان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پروین پورطاهریان چیست؟

دکتر پروین پورطاهریان متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر پروین پورطاهریان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پروین پورطاهریان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پروین پورطاهریان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پروین پورطاهریان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پروین پورطاهریان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پروین پورطاهریان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پروین پورطاهریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پروین پورطاهریان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر پروین پورطاهریان

دکتر پروین پورطاهریان متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پروین پورطاهریان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36269 هستند. آدرس مطب دکتر پروین پورطاهریان تهران است. شما میتوانید از دکتر پروین پورطاهریان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پروین پورطاهریان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پروین پورطاهریان

دکتر پروین پورطاهریان دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پروین پورطاهریان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پروین پورطاهریان متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر