درمانکده
دکتر شهروز شفائی فرد

دکتر شهروز شفائی فرد

تهران
4.4
7 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر شهروز شفائی فرد

مطب ونک

ونک - ملاصدرا - بعد از شیخ بهایی - ساختمان سحر - پلاک 207 - طبقه 5 - واحد 18

هنوز بیمارهای دکتر شهروز شفائی فرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهروز شفائی فرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهروز شفائی فرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهروز شفائی فرد چیست؟

دکتر شهروز شفائی فرد متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر شهروز شفائی فرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهروز شفائی فرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهروز شفائی فرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهروز شفائی فرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهروز شفائی فرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهروز شفائی فرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهروز شفائی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهروز شفائی فرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهروز شفائی فرد

دکتر شهروز شفائی فرد متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهروز شفائی فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 80405 هستند. آدرس مطب دکتر شهروز شفائی فرد ونک - ملاصدرا - بعد از شیخ بهایی - ساختمان سحر - پلاک 207 - طبقه 5 - واحد 18 است. شما میتوانید از دکتر شهروز شفائی فرد خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر شهروز شفائی فرد 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر شهروز شفائی فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهروز شفائی فرد

دکتر شهروز شفائی فرد دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهروز شفائی فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهروز شفائی فرد متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر