درمانکده
دکتر سوسن ضیائی

دکتر سوسن ضیائی

تهران
4.4
30 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر سوسن ضیائی

مطب خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ونک - کوچه نگار - ساختمان پزشکان نگار - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر سوسن ضیائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سوسن ضیائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سوسن ضیائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سوسن ضیائی چیست؟

دکتر سوسن ضیائی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سوسن ضیائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سوسن ضیائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سوسن ضیائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سوسن ضیائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سوسن ضیائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سوسن ضیائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سوسن ضیائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سوسن ضیائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سوسن ضیائی

دکتر سوسن ضیائی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سوسن ضیائی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34730 هستند. آدرس مطب دکتر سوسن ضیائی خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ونک - کوچه نگار - ساختمان پزشکان نگار - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر سوسن ضیائی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سوسن ضیائی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سوسن ضیائی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سوسن ضیائی

دکتر سوسن ضیائی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سوسن ضیائی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سوسن ضیائی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر