درمانکده
دکتر میر رمضان بزرگی راد

دکتر میر رمضان بزرگی راد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر میر رمضان بزرگی راد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر میر رمضان بزرگی راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میر رمضان بزرگی راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میر رمضان بزرگی راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میر رمضان بزرگی راد چیست؟

دکتر میر رمضان بزرگی راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر میر رمضان بزرگی راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میر رمضان بزرگی راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میر رمضان بزرگی راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میر رمضان بزرگی راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میر رمضان بزرگی راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میر رمضان بزرگی راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میر رمضان بزرگی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میر رمضان بزرگی راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر میر رمضان بزرگی راد

دکتر میر رمضان بزرگی راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میر رمضان بزرگی راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 58683 هستند. آدرس مطب دکتر میر رمضان بزرگی راد تهران است. شما میتوانید از دکتر میر رمضان بزرگی راد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میر رمضان بزرگی راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میر رمضان بزرگی راد

دکتر میر رمضان بزرگی راد دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میر رمضان بزرگی راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میر رمضان بزرگی راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر