نوبت دهی دکتر میر رمضان بزرگی راد  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر میر رمضان بزرگی راد

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 58683
تجربه 6سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میر رمضان بزرگی راد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر میر رمضان بزرگی راد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میر رمضان بزرگی راد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میر رمضان بزرگی راد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میر رمضان بزرگی راد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میر رمضان بزرگی راد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میر رمضان بزرگی راد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میر رمضان بزرگی راد چقدر است؟

دربارۀ دکتر میر رمضان بزرگی راد

دکتر میر رمضان بزرگی راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میر رمضان بزرگی راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 58683 هستند. آدرس مطب دکتر میر رمضان بزرگی راد تهران است. شما میتوانید از دکتر میر رمضان بزرگی راد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میر رمضان بزرگی راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میر رمضان بزرگی راد

دکتر میر رمضان بزرگی راد دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میر رمضان بزرگی راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میر رمضان بزرگی راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.