درمانکده
دکتر حسین حبیب اخیاری

دکتر حسین حبیب اخیاری

تهران
4.7
17 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسین حبیب اخیاری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسین حبیب اخیاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین حبیب اخیاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین حبیب اخیاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین حبیب اخیاری چیست؟

دکتر حسین حبیب اخیاری فلوشیپ ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین حبیب اخیاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین حبیب اخیاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین حبیب اخیاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین حبیب اخیاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین حبیب اخیاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین حبیب اخیاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین حبیب اخیاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین حبیب اخیاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسین حبیب اخیاری

دکتر حسین حبیب اخیاری فلوشیپ ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین حبیب اخیاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 15 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 82069 هستند. آدرس مطب دکتر حسین حبیب اخیاری تهران است. شما میتوانید از دکتر حسین حبیب اخیاری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسین حبیب اخیاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین حبیب اخیاری

دکتر حسین حبیب اخیاری دارای مدرک فلوشیپ ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین حبیب اخیاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین حبیب اخیاری فلوشیپ ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر