نوبت دهی دکتر طیبه باقری نژاد نائینی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر طیبه باقری نژاد نائینی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 114910
تجربه 7سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر طیبه باقری نژاد نائینی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر طیبه باقری نژاد نائینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر طیبه باقری نژاد نائینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر طیبه باقری نژاد نائینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر طیبه باقری نژاد نائینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر طیبه باقری نژاد نائینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر طیبه باقری نژاد نائینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر طیبه باقری نژاد نائینی چقدر است؟

دربارۀ دکتر طیبه باقری نژاد نائینی

دکتر طیبه باقری نژاد نائینی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر طیبه باقری نژاد نائینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 114910 هستند. آدرس مطب دکتر طیبه باقری نژاد نائینی تهران است. شما میتوانید از دکتر طیبه باقری نژاد نائینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر طیبه باقری نژاد نائینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر طیبه باقری نژاد نائینی

دکتر طیبه باقری نژاد نائینی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر طیبه باقری نژاد نائینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر طیبه باقری نژاد نائینی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.