درمانکده
دکتر جلال مجدیان

دکتر جلال مجدیان

تهران
4.5
13 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر جلال مجدیان

مطب نارمک

نارمک - خیابان جانبازان شرقی - خیابان دردشت - ایستگاه مدرسه - مجتمع ستاره - پلاک 228 - طبقه دوم - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر جلال مجدیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جلال مجدیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جلال مجدیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جلال مجدیان چیست؟

دکتر جلال مجدیان متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر جلال مجدیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جلال مجدیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جلال مجدیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جلال مجدیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جلال مجدیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جلال مجدیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جلال مجدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلال مجدیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر جلال مجدیان

دکتر جلال مجدیان متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جلال مجدیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 112826 هستند. آدرس مطب دکتر جلال مجدیان نارمک - خیابان جانبازان شرقی - خیابان دردشت - ایستگاه مدرسه - مجتمع ستاره - پلاک 228 - طبقه دوم - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر جلال مجدیان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر جلال مجدیان 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر جلال مجدیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جلال مجدیان

دکتر جلال مجدیان دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جلال مجدیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جلال مجدیان متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر