دکتر جلال مجدیان

دکتر جلال مجدیان

تهران
4.5
13 نظر
غیر فعال

نوبت های دکتر جلال مجدیان به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر جلال مجدیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر جلال مجدیان نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر جلال مجدیان وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر جلال مجدیان چیست؟

دکتر جلال مجدیان متخصص متخصص بیماری های عفونی و تب دار است. بیماران بسیاری برای درمان آنفولانزا، ایدز، واکسیناسیون، سینوزیت به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر جلال مجدیان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر جلال مجدیان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر جلال مجدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر جلال مجدیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر جلال مجدیان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر جلال مجدیان

دکتر جلال مجدیان متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 112826 یکی از پزشکان تهران با بیش از 11 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های آنفولانزا,ایدز,واکسیناسیون,سینوزیت به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر جلال مجدیان استفاده کنید.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر جلال مجدیان تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر