نوبت دهی دکتر فاطمه شهسوار حقیقی  متخصص زنان

دکتر فاطمه شهسوار حقیقی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 124269
تجربه 9سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فاطمه شهسوار حقیقی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه شهسوار حقیقی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فاطمه شهسوار حقیقی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه شهسوار حقیقی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فاطمه شهسوار حقیقی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه شهسوار حقیقی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه شهسوار حقیقی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه شهسوار حقیقی چقدر است؟

دربارۀ دکتر فاطمه شهسوار حقیقی

دکتر فاطمه شهسوار حقیقی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه شهسوار حقیقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 124269 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه شهسوار حقیقی تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه شهسوار حقیقی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه شهسوار حقیقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه شهسوار حقیقی

دکتر فاطمه شهسوار حقیقی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه شهسوار حقیقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه شهسوار حقیقی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.