درمانکده
دکتر سایناز مودت

دکتر سایناز مودت

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر سایناز مودت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سایناز مودت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سایناز مودت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سایناز مودت چیست؟

دکتر سایناز مودت دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر سایناز مودت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سایناز مودت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سایناز مودت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سایناز مودت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سایناز مودت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سایناز مودت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سایناز مودت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سایناز مودت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سایناز مودت

دکتر سایناز مودت دکترا روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سایناز مودت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17444 هستند. آدرس مطب دکتر سایناز مودت تهران است. شما میتوانید از دکتر سایناز مودت خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سایناز مودت 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سایناز مودت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سایناز مودت

دکتر سایناز مودت دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سایناز مودت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سایناز مودت دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر