درمانکده
محمدجواد صادقی

محمدجواد صادقی

تهران
4.0
3 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر محمدجواد صادقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از محمدجواد صادقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی محمدجواد صادقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص محمدجواد صادقی چیست؟

محمدجواد صادقی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت محمدجواد صادقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت محمدجواد صادقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از محمدجواد صادقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین محمدجواد صادقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از محمدجواد صادقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به محمدجواد صادقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت محمدجواد صادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت محمدجواد صادقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره محمدجواد صادقی

محمدجواد صادقی کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 23370 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 6 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه محمدجواد صادقی

محمدجواد صادقی کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به محمدجواد صادقی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از محمدجواد صادقی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر