درمانکده
دکتر حمید مزارعی

دکتر حمید مزارعی

تهران
4.8
38 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 11:30

آدرس مطب دکتر حمید مزارعی

مطب سعادت آباد

سعادت آباد، چهارراه شهرداری(قیصر امین پور)، ساختمان اداری سرو(نارنجستان )، طبقه 2، واحد 3

هنوز بیمارهای دکتر حمید مزارعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمید مزارعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمید مزارعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمید مزارعی چیست؟

دکتر حمید مزارعی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر حمید مزارعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمید مزارعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمید مزارعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمید مزارعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمید مزارعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمید مزارعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمید مزارعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید مزارعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمید مزارعی

دکتر حمید مزارعی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمید مزارعی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 86744 هستند. آدرس مطب دکتر حمید مزارعی سعادت آباد، چهارراه شهرداری(قیصر امین پور)، ساختمان اداری سرو(نارنجستان )، طبقه 2، واحد 3 است. شما میتوانید از دکتر حمید مزارعی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حمید مزارعی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حمید مزارعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمید مزارعی

دکتر حمید مزارعی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمید مزارعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمید مزارعی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر