نوبت دهی دکتر نرجس خاتون قنبری فرد  کارشناس ارشد روانشناسی

نرجس خاتون قنبری فرد

کارشناس ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 26940
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر نرجس خاتون قنبری فرد را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر نرجس خاتون قنبری فرد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر نرجس خاتون قنبری فرد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر نرجس خاتون قنبری فرد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر نرجس خاتون قنبری فرد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر نرجس خاتون قنبری فرد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر نرجس خاتون قنبری فرد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر نرجس خاتون قنبری فرد چقدر است؟

دربارۀ نرجس خاتون قنبری فرد

نرجس خاتون قنبری فرد کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. نرجس خاتون قنبری فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26940 هستند. آدرس مطب نرجس خاتون قنبری فرد تهران است. شما میتوانید از نرجس خاتون قنبری فرد خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین نرجس خاتون قنبری فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نرجس خاتون قنبری فرد

نرجس خاتون قنبری فرد دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نرجس خاتون قنبری فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نرجس خاتون قنبری فرد کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.