نوبت دهی دکتر سید علی مرتضوی جهرمی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر سید علی مرتضوی جهرمی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 52371
تجربه 26سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر سید علی مرتضوی جهرمی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر سید علی مرتضوی جهرمی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید علی مرتضوی جهرمی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید علی مرتضوی جهرمی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید علی مرتضوی جهرمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید علی مرتضوی جهرمی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید علی مرتضوی جهرمی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید علی مرتضوی جهرمی چقدر است؟

دربارۀ دکتر سید علی مرتضوی جهرمی

دکتر سید علی مرتضوی جهرمی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید علی مرتضوی جهرمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 52371 هستند. آدرس مطب دکتر سید علی مرتضوی جهرمی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید علی مرتضوی جهرمی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید علی مرتضوی جهرمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید علی مرتضوی جهرمی

دکتر سید علی مرتضوی جهرمی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید علی مرتضوی جهرمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید علی مرتضوی جهرمی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.