درمانکده
دکتر هدیه حق دوست

دکتر هدیه حق دوست

تهران
5.0
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر هدیه حق دوست نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هدیه حق دوست نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هدیه حق دوست، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هدیه حق دوست چیست؟

دکتر هدیه حق دوست دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر هدیه حق دوست چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هدیه حق دوست را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هدیه حق دوست مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هدیه حق دوست در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هدیه حق دوست رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هدیه حق دوست مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هدیه حق دوست چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هدیه حق دوست با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هدیه حق دوست

دکتر هدیه حق دوست دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هدیه حق دوست یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 53599 هستند. آدرس مطب دکتر هدیه حق دوست تهران است. شما میتوانید از دکتر هدیه حق دوست خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر هدیه حق دوست 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر هدیه حق دوست جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هدیه حق دوست

دکتر هدیه حق دوست دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هدیه حق دوست مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هدیه حق دوست دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر