درمانکده
دکتر نصیرالدین جاویدی

دکتر نصیرالدین جاویدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نصیرالدین جاویدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نصیرالدین جاویدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نصیرالدین جاویدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نصیرالدین جاویدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نصیرالدین جاویدی چیست؟

دکتر نصیرالدین جاویدی دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر نصیرالدین جاویدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نصیرالدین جاویدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نصیرالدین جاویدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نصیرالدین جاویدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نصیرالدین جاویدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نصیرالدین جاویدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نصیرالدین جاویدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نصیرالدین جاویدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نصیرالدین جاویدی

دکتر نصیرالدین جاویدی دکترا روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نصیرالدین جاویدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 5016 هستند. آدرس مطب دکتر نصیرالدین جاویدی تهران است. شما میتوانید از دکتر نصیرالدین جاویدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نصیرالدین جاویدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نصیرالدین جاویدی

دکتر نصیرالدین جاویدی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نصیرالدین جاویدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نصیرالدین جاویدی دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر