درمانکده
دکتر مسعود مفیدی

دکتر مسعود مفیدی

تهران
5.0
4 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مسعود مفیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مسعود مفیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مسعود مفیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مسعود مفیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مسعود مفیدی چیست؟

دکتر مسعود مفیدی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر مسعود مفیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مسعود مفیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مسعود مفیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مسعود مفیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مسعود مفیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مسعود مفیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مسعود مفیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود مفیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مسعود مفیدی

دکتر مسعود مفیدی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مسعود مفیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 46 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 10932 هستند. آدرس مطب دکتر مسعود مفیدی تهران است. شما میتوانید از دکتر مسعود مفیدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مسعود مفیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مسعود مفیدی

دکتر مسعود مفیدی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مسعود مفیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مسعود مفیدی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر