درمانکده
دکتر تیفا یکتا نژاد

دکتر تیفا یکتا نژاد

تهران
4.1
32 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر تیفا یکتا نژاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر تیفا یکتا نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر تیفا یکتا نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر تیفا یکتا نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر تیفا یکتا نژاد چیست؟

دکتر تیفا یکتا نژاد متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر تیفا یکتا نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر تیفا یکتا نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر تیفا یکتا نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر تیفا یکتا نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر تیفا یکتا نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر تیفا یکتا نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر تیفا یکتا نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر تیفا یکتا نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر تیفا یکتا نژاد

دکتر تیفا یکتا نژاد متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر تیفا یکتا نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 94110 هستند. آدرس مطب دکتر تیفا یکتا نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر تیفا یکتا نژاد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر تیفا یکتا نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر تیفا یکتا نژاد

دکتر تیفا یکتا نژاد دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر تیفا یکتا نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر تیفا یکتا نژاد متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر