درمانکده
دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر علی کربلایی صباغ

تهران
4.5
45 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

315,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ اسفند ساعت 13:00

آدرس مطب دکتر علی کربلایی صباغ

مطب زعفرانیه

زعفرانیه،خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب، پلاک 33، واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر علی کربلایی صباغ نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی کربلایی صباغ نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی کربلایی صباغ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی کربلایی صباغ چیست؟

دکتر علی کربلایی صباغ متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر علی کربلایی صباغ چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی کربلایی صباغ را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی کربلایی صباغ مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی کربلایی صباغ در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی کربلایی صباغ رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی کربلایی صباغ مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی کربلایی صباغ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی کربلایی صباغ با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر علی کربلایی صباغ متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 115241 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علی کربلایی صباغ: زعفرانیه،خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب، پلاک 33، واحد 4

تجربه دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر علی کربلایی صباغ متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علی کربلایی صباغ مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علی کربلایی صباغ متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر