درمانکده
دکتر مهری سیف الاسلامی

دکتر مهری سیف الاسلامی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهری سیف الاسلامی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهری سیف الاسلامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهری سیف الاسلامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهری سیف الاسلامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهری سیف الاسلامی چیست؟

دکتر مهری سیف الاسلامی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر مهری سیف الاسلامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهری سیف الاسلامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهری سیف الاسلامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهری سیف الاسلامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهری سیف الاسلامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهری سیف الاسلامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهری سیف الاسلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهری سیف الاسلامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مهری سیف الاسلامی

دکتر مهری سیف الاسلامی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهری سیف الاسلامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 40765 هستند. آدرس مطب دکتر مهری سیف الاسلامی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهری سیف الاسلامی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهری سیف الاسلامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهری سیف الاسلامی

دکتر مهری سیف الاسلامی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهری سیف الاسلامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهری سیف الاسلامی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر