نوبت دهی دکتر پریسا داداشی آوینی  متخصص زنان

دکتر پریسا داداشی آوینی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 152183
تجربه 4سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از پزشک وجود ندارد.

چطور می‌توانم از دکتر پریسا داداشی آوینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پریسا داداشی آوینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پریسا داداشی آوینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پریسا داداشی آوینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پریسا داداشی آوینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پریسا داداشی آوینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا داداشی آوینی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر پریسا داداشی آوینی

دکتر پریسا داداشی آوینی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پریسا داداشی آوینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 152183 هستند. آدرس مطب دکتر پریسا داداشی آوینی تهران است. شما میتوانید از دکتر پریسا داداشی آوینی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پریسا داداشی آوینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پریسا داداشی آوینی

دکتر پریسا داداشی آوینی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پریسا داداشی آوینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پریسا داداشی آوینی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.