درمانکده
دکتر بهزاد عابدین

دکتر بهزاد عابدین

تهران
5.0
2 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهزاد عابدین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهزاد عابدین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهزاد عابدین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهزاد عابدین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهزاد عابدین چیست؟

دکتر بهزاد عابدین متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر بهزاد عابدین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهزاد عابدین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهزاد عابدین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهزاد عابدین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهزاد عابدین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهزاد عابدین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهزاد عابدین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهزاد عابدین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر بهزاد عابدین

دکتر بهزاد عابدین متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهزاد عابدین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 119844 هستند. آدرس مطب دکتر بهزاد عابدین تهران است. شما میتوانید از دکتر بهزاد عابدین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بهزاد عابدین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهزاد عابدین

دکتر بهزاد عابدین دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهزاد عابدین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهزاد عابدین متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر