دکتر ثریا شادمان فر

دکتر ثریا شادمان فر

تهران
4.7
15 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۳ مرداد ساعت 14:30

آدرس مطب دکتر ثریا شادمان فر

مطب پاسداران

پاسداران - خیابان محمود گل نبی - نرسیده به خیابان شریعتی - پلاک ۴۵ - طبقه ۲ - واحد ۲۰۳

هنوز بیمارهای دکتر ثریا شادمان فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر ثریا شادمان فر نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر ثریا شادمان فر چیست؟

دکتر ثریا شادمان فر متخصص فوق تخصص روماتولوژی است. بیماران بسیاری برای درمان کمر درد، روماتیسم، نقرس، لوپوس، سیاتیک به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر ثریا شادمان فر رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر ثریا شادمان فر چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر ثریا شادمان فر چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر ثریا شادمان فر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر ثریا شادمان فر، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ثریا شادمان فر

دکتر ثریا شادمان فر فوق تخصص روماتولوژی به شماره نظام پزشکی 68208 یکی از متخصصان تهران با بیش از 20 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر ثریا شادمان فر می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر ثریا شادمان فر :

  • پاسداران - خیابان محمود گل نبی - نرسیده به خیابان شریعتی - پلاک ۴۵ - طبقه ۲ - واحد ۲۰۳

تجربه دکتر ثریا شادمان فر

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کمر درد,روماتیسم,نقرس,لوپوس,سیاتیک به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر ثریا شادمان فر استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ثریا شادمان فر مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 4.7 داده‌اند.
مطالعه بیشتر