نوبت دهی دکتر مهدی علیمردان زاده  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر مهدی علیمردان زاده

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 90610
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر مهدی علیمردان زاده را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر مهدی علیمردان زاده نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مهدی علیمردان زاده چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مهدی علیمردان زاده چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مهدی علیمردان زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهدی علیمردان زاده رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مهدی علیمردان زاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی علیمردان زاده چقدر است؟

دربارۀ دکتر مهدی علیمردان زاده

دکتر مهدی علیمردان زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی علیمردان زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 90610 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی علیمردان زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر مهدی علیمردان زاده خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهدی علیمردان زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی علیمردان زاده

دکتر مهدی علیمردان زاده دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی علیمردان زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی علیمردان زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.