درمانکده
دکتر وحید ظریفی

دکتر وحید ظریفی

تهران
4.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر وحید ظریفی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر وحید ظریفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر وحید ظریفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر وحید ظریفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر وحید ظریفی چیست؟

دکتر وحید ظریفی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر وحید ظریفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر وحید ظریفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر وحید ظریفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر وحید ظریفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر وحید ظریفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر وحید ظریفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر وحید ظریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید ظریفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر وحید ظریفی

دکتر وحید ظریفی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر وحید ظریفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 114118 هستند. آدرس مطب دکتر وحید ظریفی تهران است. شما میتوانید از دکتر وحید ظریفی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر وحید ظریفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر وحید ظریفی

دکتر وحید ظریفی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر وحید ظریفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر وحید ظریفی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر