درمانکده
دکتر میترا سلامت

دکتر میترا سلامت

تهران
4.4
5 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ مهر ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر میترا سلامت

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به مترو شریعتی - کوچه شریفی - پلاک 6 - واحد همکف

هنوز بیمارهای دکتر میترا سلامت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میترا سلامت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میترا سلامت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میترا سلامت چیست؟

دکتر میترا سلامت متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر میترا سلامت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میترا سلامت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میترا سلامت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میترا سلامت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میترا سلامت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میترا سلامت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میترا سلامت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا سلامت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر میترا سلامت

دکتر میترا سلامت متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میترا سلامت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 19 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 78652 هستند. آدرس مطب دکتر میترا سلامت تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به مترو شریعتی - کوچه شریفی - پلاک 6 - واحد همکف است. شما میتوانید از دکتر میترا سلامت خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر میترا سلامت 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر میترا سلامت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میترا سلامت

دکتر میترا سلامت دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میترا سلامت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میترا سلامت متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر