درمانکده
دکتر آگاه اشرفی دهکردی

دکتر آگاه اشرفی دهکردی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آگاه اشرفی دهکردی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آگاه اشرفی دهکردی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آگاه اشرفی دهکردی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آگاه اشرفی دهکردی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آگاه اشرفی دهکردی چیست؟

دکتر آگاه اشرفی دهکردی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر آگاه اشرفی دهکردی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آگاه اشرفی دهکردی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آگاه اشرفی دهکردی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آگاه اشرفی دهکردی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آگاه اشرفی دهکردی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آگاه اشرفی دهکردی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آگاه اشرفی دهکردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آگاه اشرفی دهکردی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آگاه اشرفی دهکردی

دکتر آگاه اشرفی دهکردی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آگاه اشرفی دهکردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 151970 هستند. آدرس مطب دکتر آگاه اشرفی دهکردی تهران است. شما میتوانید از دکتر آگاه اشرفی دهکردی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آگاه اشرفی دهکردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آگاه اشرفی دهکردی

دکتر آگاه اشرفی دهکردی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آگاه اشرفی دهکردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آگاه اشرفی دهکردی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر