درمانکده
دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو

دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو

مطب شهرک غرب

شهرک غرب،بلوار دریا ،نرسیده به چهار راه پاکنژاد ،جنب داروخانه پرسیان ،پلاک 144 ساختمان ساحل

هنوز بیمارهای دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو چیست؟

دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو

دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 122367 هستند. آدرس مطب دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو شهرک غرب،بلوار دریا ،نرسیده به چهار راه پاکنژاد ،جنب داروخانه پرسیان ،پلاک 144 ساختمان ساحل است. شما میتوانید از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو

دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ایلناز محمدی کلاسرلو متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر