درمانکده
دکتر عاطفه فرامرزی

دکتر عاطفه فرامرزی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر عاطفه فرامرزی

مطب کامرانیه جنوبی

کامرانیه جنوبی - نرسیده به بلوار اندرزگو - کوچه پیروز - پلاک 14 - طبقه 6 شمالی

هنوز بیمارهای دکتر عاطفه فرامرزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عاطفه فرامرزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عاطفه فرامرزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عاطفه فرامرزی چیست؟

دکتر عاطفه فرامرزی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر عاطفه فرامرزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عاطفه فرامرزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عاطفه فرامرزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عاطفه فرامرزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عاطفه فرامرزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عاطفه فرامرزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عاطفه فرامرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عاطفه فرامرزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عاطفه فرامرزی

دکتر عاطفه فرامرزی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عاطفه فرامرزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 151283 هستند. آدرس مطب دکتر عاطفه فرامرزی کامرانیه جنوبی - نرسیده به بلوار اندرزگو - کوچه پیروز - پلاک 14 - طبقه 6 شمالی است. شما میتوانید از دکتر عاطفه فرامرزی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عاطفه فرامرزی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عاطفه فرامرزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عاطفه فرامرزی

دکتر عاطفه فرامرزی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عاطفه فرامرزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عاطفه فرامرزی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر