درمانکده
دکتر نرجس نقش واریان

دکتر نرجس نقش واریان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نرجس نقش واریان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نرجس نقش واریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نرجس نقش واریان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نرجس نقش واریان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نرجس نقش واریان چیست؟

دکتر نرجس نقش واریان متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر نرجس نقش واریان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نرجس نقش واریان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نرجس نقش واریان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نرجس نقش واریان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نرجس نقش واریان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نرجس نقش واریان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نرجس نقش واریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرجس نقش واریان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر نرجس نقش واریان

دکتر نرجس نقش واریان متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نرجس نقش واریان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 133321 هستند. آدرس مطب دکتر نرجس نقش واریان تهران است. شما میتوانید از دکتر نرجس نقش واریان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نرجس نقش واریان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نرجس نقش واریان

دکتر نرجس نقش واریان دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نرجس نقش واریان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نرجس نقش واریان متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر